Shijiazhuang Ningbo Tuval Ve Tente Tekstil Co, Ltd

E-posta: chinacanvas@hbnbfp.com

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shijiazhuang Ningbo Canvas And Tarpaulin Textile Co., Ltd Fabrika turu

iyi kalite Açık Hava Partisi Çadırları satış için
iyi kalite Açık Hava Partisi Çadırları satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Firmamız 25 yıldan fazla bir süredir üretim yapmaktadır ve tecrübe vermektedir. Ürünlerimiz Rusya, Amerika, Avustralya, Filippne, Endonezya, Güney Afrika vb. Gibi dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmiştir. Zengin ihracat tecrübesi nedeniyle, müşterilerimize popüler tuval tipi sağlayabilir ve ayrıca, müşterimizin ayrıntılı gereksinimine dayalı ekipmanı özelleştirebiliriz.

  Şirketimizde ve bağımsız olarak Çin Ulusal Standartlarına, hatta Uluslararası Standartlara ulaşmak için üretim hatlarımızı etkinleştirmek için her işlemin kalitesini kontrol eden fabrikalardaki bağımsız QC bölümlerine sahibiz.

 • OEM / ODM
  Son yıllarda, gelişmeyle birlikte, teknolojiye giderek daha fazla yatırım yaparak, gelişmiş donanımları getirerek, işletme yönetimi modelini sürekli geliştirerek ve kurum kültürümüzde hümanizm hissi yaratarak ilerliyoruz. Bu şirketlerimizin tekstil endüstrisinin ön saflarında olmasını sağlamaktadır. Gelişmiş imalat tekniklerine ve mükemmel denetim araçlarına sahip olmak, yönetim modunu geliştirmek ve yüksek kalitede ve yüksek teknik seviyedeki çalışanları eğitmek için yol alıyoruz.

 • Ar-Ge
  Şu anda, firmamız mükemmel kalite kontrol sistemi bir dizi oluşturmuştur. Piyasa gelişimine odaklanıyoruz ve AR-GE merkezini kurmak için para enjekte ediyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli ürünler yapabiliriz. Aynı zamanda, dünya genelinde daha iyi bir üne kavuşmamıza yardımcı olan kalite ve teslimat süresini garantiliyoruz.

İletişim bilgileri
Shijiazhuang Ningbo Canvas And Tarpaulin Textile Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Jack Fan

Tel: 86-311-86985270

Faks: 86-311-86985270

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)