Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Ningbo
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 1988
İhracat p.c : 80% - 90%

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD 1988 yılında kurulmuş, biz tuval uzmanlaşmış, kanvas ürünler, branda, PVC branda, su geçirmez ürünler, çadır, ve kamp ürünleri.

In recent years, with our development, we have been increasingly investing more in technology, bringing in advanced equipment, improving the business management model constantly and creating the sense of humanism in our corporate culture. Son yıllarda, gelişmemizle birlikte, teknolojiye giderek daha fazla yatırım yapıyor, ileri ekipman getiriyoruz, iş yönetimi modelini sürekli geliştiriyor ve kurum kültürümüzde hümanizm duygusu yaratıyoruz. These make our company be in the forefront of the textile industry. Bunlar firmamızı tekstil sektörünün ön saflarında yer alıyor. We are heading to own advanced manufacturing techniques and perfect inspection means, improve the management mode and educate the employees who are of high quality and high technical level. Gelişmiş üretim tekniklerine ve mükemmel denetim araçlarına sahip olmak, yönetim modunu geliştirmek ve yüksek kalitede ve yüksek teknik seviyede çalışanları eğitmek için ilerliyoruz.

At present, our company has formed a set of perfect quality inspection system. Şu anda, firmamız mükemmel kalite kontrol sistemi bir dizi oluşturmuştur. We focus on the market development, and inject funds to set up the R&D center. Pazar gelişimine odaklanıyoruz ve Ar-Ge merkezini kurmak için fon enjekte ediyoruz. We can make various products in accordance with clients' requirements. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli ürünler yapabiliriz. At the same time, we ensure quality and delivery time, which helps us gain a better reputation all over the world. Aynı zamanda, tüm dünyada daha iyi bir ün kazanmamıza yardımcı olan kalite ve teslimat süresini garanti ediyoruz.

"Yaşam Kalitesi ve Kalkınma için Kredi" iş ahlakı ile, fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz ve gelecekte iyi bir işbirliği yapacağımızı umuyoruz.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)