Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Our company has more than 25 years producing and exporting experience. Firmamız üretim ve ihracat deneyimi fazla 25 yıl vardır. Our products have been exported to most countries of the world, like Russia, America, Australia, philippne, indonesia, south africa and so on. Ürünlerimiz Rusya, Amerika, Avustralya, Filipinler, Endonezya, Güney Afrika ve benzeri gibi dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmiştir. Because of rich exporting experience,we can provide popular canvas type to our clients, and also can customize equipment based on our client's detailed requirement. Zengin ihracat tecrübesi nedeniyle, müşterilerimize popüler tuval türü sağlayabiliriz ve ayrıca müşterilerimizin detaylı gereksinimlerine göre ekipmanı özelleştirebiliriz.

   

  Üretim hattımızın Çin Ulusal Standartlarına, hatta Uluslararası Standartlara ulaşmasını sağlamak için her bir sürecin kalitesini kesinlikle kontrol eden hem şirket hem de fabrikalarda bağımsız QC departmanlarımız var.

   

   

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

 • OEM / ODM
  Son yıllarda, gelişmeyle birlikte, teknolojiye giderek daha fazla yatırım yaparak, gelişmiş donanımları getirerek, işletme yönetimi modelini sürekli geliştirerek ve kurum kültürümüzde hümanizm hissi yaratarak ilerliyoruz. Bu şirketlerimizin tekstil endüstrisinin ön saflarında olmasını sağlamaktadır. Gelişmiş imalat tekniklerine ve mükemmel denetim araçlarına sahip olmak, yönetim modunu geliştirmek ve yüksek kalitede ve yüksek teknik seviyedeki çalışanları eğitmek için yol alıyoruz.

 • Ar-Ge
  Şu anda, firmamız mükemmel kalite kontrol sistemi bir dizi oluşturmuştur. Piyasa gelişimine odaklanıyoruz ve AR-GE merkezini kurmak için para enjekte ediyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli ürünler yapabiliriz. Aynı zamanda, dünya genelinde daha iyi bir üne kavuşmamıza yardımcı olan kalite ve teslimat süresini garantiliyoruz.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)